Przekaż nam swój 1 % podatku


Wycieczka do Trójmiasta

   W dniach 09-11 czerwca 2016r. uczestnicy ŚDS wrazi opiekunami uczestniczyli w wycieczce, której atrakcje turystyczne znajdowały się w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Gdańskiego ZOO, w którym podziwialiśmy różne gatunki zwierząt. Po pełnym dniu wrażeń zakwaterowaliśmy się w Domu Marynarza, choć nie jesteśmy ludźmi morza, ha hablink1.gif. Następny dzień przyniósł wiele, wiele innych wrażeń, wybraliśmy się na rejs po Zatoce Gdańskiej statkiem pirackim „ Dragon”, gdzie mogliśmy przez chwile poczuć się jak marynarze i zasmakować życia na morzu, niestety brakowało jedynie potężnego sztormu.

 

Następnym punktem programu było Gdyńskie Akwarium, w którym podziwialiśmy różne gatunki flory i fauny morskiej. Wieczorem udaliśmy się do Teatru Muzycznego na „ Koncert na bis na zakończenie sezonu”. Trzeciego dnia z Gdyni pojechaliśmy autokarem do Sopotu, tam mogliśmy pospacerować po największym molo w Europie, jak również obejrzeć Operę Leśną. Wycieczkę zakończyliśmy smacznym obiadem w restauracji „Bursztyn”, po którym wyruszyliśmy w drogę powrotną do Morąga. Wycieczka należy zaliczyć do bardzo udanych, pogoda sprzyjała spacerom, atmosfera w grupie panowała miła, co pozwoliło zacieśnić relacje uczestników a sama wycieczka przyniosła wiele wrażeń i wspaniałych wspomnień.

Jednostka prowadząca

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci,
Oddział Okręgowy w Morągu

Plac Jana Pawła II 1
14-300 Morąg
tel. (89) 757 63 60
e-mail: tpdmorag@wp.pl
www.tpdmorag.org.pl

program do pit - darmowy

Razem zrobimy więcej

Osoba fizyczna może odliczyć od dochodu do 6%, a osoba prawna do 10% dochodu.

Jeżeli chcesz dokonać darowizny na rzecz Towarzystwa:
1. Wypełnij druk wpłaty, wpisując w rubryce "tytułem": "darowizna"
2. Przed rozliczeniem się z urzędem skarbowym wypełnij także dodatkowy formularz "Informacje o odliczeniach od dochodu i podatku"

Jeśli nas wspomożesz, ZROBIMY WIĘCEJ...
Numer konta: 75 8857 1038 3003 0300 5845 0001
KRS - 0000 17 22 31